Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Plant!T

PLANT!T - Tank fleksibël

PLANT!T - Tank fleksibël

Çmimi i rregullt £52.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £52.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:01-045-505

Depozita fleksibël PLANT!T montohet shpejt dhe lehtë. Ky rezervuar i dobishëm mund të përdoret për sistemet hidroponike, ruajtjen e ujit në kopshtari dhe grumbullimin e ujit të shiut. Është e lehtë të ruhet kur nuk përdoret ndryshe nga rezervuarët e ngurtë. Vjen gjithashtu me një arrë dhe bisht 13 mm me BSP ¾''.

100 litra :
Vëllimi maksimal i punës: 90L
Diametri: 40 cm
Lartësia: 80 cm

250 litra :

Shikoni detajet e plota