Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Lighthouse

Çadrat e farit

Çadrat e farit

Çmimi i rregullt £94.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £94.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:

Me opsionet buxhetore dhe premium, çadrat portative dhe aksesorët LightHouse janë krijuar për të ofruar mjedisin më të mirë të disponueshëm të rritjes së brendshme dhe të pavarur. Të dizenjuara nga kultivuesit, për kultivuesit - këto tenda janë të qëndrueshme, të lehta për t'u montuar dhe efikase - cilado varg që zgjidhni.

Shikoni detajet e plota