Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

O.C.D

OCD - DEO Max Spray - 30ml

OCD - DEO Max Spray - 30ml

Çmimi i rregullt £6.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £6.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:11108791

Zhduk aromat e forta - përdorni OCD DEO-MAX . Është testuar shkencërisht për të hequr aromat e padëshiruara.

Zhduk aromat e forta gjatë kontaktit nëpërmjet dekompozimit kimik. Ai zbërthen molekulat që shkaktojnë erëra të forta.

Ju merrni një zgjedhje prej 4 aromash (limoni, liri të freskët, çamçakëz dhe portokalli).


  • Largon aromat (dekompozimi kimik)
  • Maska erërat
  • 4 aroma (limon, liri të freskët, çamçakëz, portokall)
  • E bërë me vajra esencialë
  • Vetitë anti-bakteriale dhe anti-mykotike
  • I sigurt dhe eko-miqësor


Si të përdorni

Hiqeni kapakun dhe spërkatni në zonën e dëshiruar. Mos spërkatni drejtpërdrejt në sipërfaqe të lyera ose të lëmuara.


Udhëzues sigurie

Nëse lëngu bie në kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë. Nëse gëlltitet, mos shkaktoni të vjella dhe konsultohuni me mjekun tuaj. Mbajeni larg fëmijëve.

Shikoni detajet e plota