Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Gavita

Gavita: Llambat

Gavita: Llambat

Çmimi i rregullt £44.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £44.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:126033

Llambat Gavita Pro

Projektuar për instalime me tension të lartë dhe frekuencë të lartë

Llambat Pro janë të dizajnuara posaçërisht për pajisje të tensionit të lartë dhe me frekuencë të lartë siç janë pajisjet tona të linjës Pro.

Të prodhuara në Evropë, këto llamba Gavita janë zgjedhja profesionale për kultivuesit që kërkojnë prodhim optimal të dritës dhe mirëmbajtjen më të gjatë të dritës në treg. E disponueshme në 600, 750 dhe 1000 W ju ofrojmë një gamë të plotë të llambave hortikulturore.

Mos harroni të ndërroni llambat tuaja një herë në vit për prodhim optimal të dritës.

Shikoni detajet e plota