Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyese intensive - Derdhja në vazo: speci i çmendur

Ushqyese intensive - Derdhja në vazo: speci i çmendur

Çmimi i rregullt £11.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £11.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:TPS-CC1

Plehrat tona specifike për specin djegës janë të përsosur për bimët djegëse të të gjitha varieteteve. Përzierja jonë unike e lëndëve ushqyese dhe mineraleve inkurajon rritjen e shëndetshme dhe mund t'i ndihmojë ftonjtë tuaj të zhvillojnë një aromë të pasur dhe intensive.

Udhëzimet për përdorim:
Përdorni CRAZY CHILLI në një normë prej 2-5 ml për litër ujë.

Pavarësisht nëse po rritni një varietet dekorativ ose të ngrënshëm, specat djegës janë argëtues të shkëlqyeshëm për t'u rritur dhe lulëzuar në një dritare me diell ose në një serë.

Bimët e djegës janë të garantuara që të ndriçojnë konservatorin tuaj ose të shtojnë atë nxehtësi shtesë në salcat tuaja shtëpiake!

Pjesë e lëndëve ushqyese intensive: Gama e derdhjes së vazove

CRAZY CHILLI është projektuar posaçërisht për t'u siguruar bimëve tuaja lëndët ushqyese jetike që do të kenë nevojë gjatë të gjitha fazave të rritjes.

Analiza:
N: 3.00
P: 1,79
K: 5,75

Shikoni detajet e plota