Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyes intensive - Potting Shed: Totally Domate

Ushqyes intensive - Potting Shed: Totally Domate

Çmimi i rregullt £11.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £11.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:TPS-TT1

Duke përmbajtur raportin optimal të 3 lëndëve ushqyese thelbësore që domatet kërkojnë për të lulëzuar në të gjitha fazat e rritjes, Totally Tomato jep bimë të forta të harlisura dhe një korrje të fortë frutash me lëng!

Përzierja jonë e formuluar posaçërisht e ushqyesve dhe mineraleve do t'u japë bimëve tuaja të domates një nxitje, duke rezultuar në bimë më të shëndetshme, më të gjalla dhe domate më të mëdha dhe më të lëngshme.

Udhëzimet për përdorim:
Përdorni TOTALLY DOMATO në një normë prej 2-5 ml për litër ujë.

Domatet e saporritura janë të ulëta në karbohidrate dhe janë një burim i shkëlqyer i vitaminës C, kaliumit, folatit dhe vitaminës K , për të mos përmendur se ato janë gjithashtu argëtuese për t'u rritur.

Domatet janë një burim i shkëlqyer dietik i antioksidantit likopen , i cili është lidhur me shumë përfitime shëndetësore!

Pjesë e lëndëve ushqyese intensive: Gama e derdhjes së vazove

Analiza:
N: 3.00
P: 1,79
K: 5,75

Shikoni detajet e plota