Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Atami

Atami - Kilomix - 50L

Atami - Kilomix - 50L

Çmimi i rregullt £13.97 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £13.97 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:ata-kilo-mix

Atami Kilomix është në krahasim me Atami Janeco-Lightmix (shumë) më i rëndë i fekonduar. Prandaj Atami Kilomix është një bazë qiellore për çdo bimë, pasi përmban një pasuri të plehrave të rëndësishme. Ndër të tjera, Atami Worm Delight, gëlqere, guano dhe shumë plehra të tjerë organikë formojnë përbërës të rëndësishëm në këtë substrat.

Atami Kilomix përmban gjithçka që u nevojitet bimëve dhe rreziku i mungesës është pothuajse zero. Për shkak se raporti i plehrave është i përbërë profesionalisht, ekziston një furnizim i vazhdueshëm me lëndë ushqyese të rëndësishme për një periudhë më të gjatë. Është një kënaqësi për çdo bimë të jetë në gjendje të zhvillohet në një nëntokë kaq të pasur! Transplantoni në Atami Kilo Mix pas 2 - 3 javësh rritje dhe jepni pleh shtesë vetëm nëse kërkohet.

Jo i përshtatshëm për fara ose prerje.

KE: 2,60 – 2,80

Shikoni detajet e plota