Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Stewart's

Stewart's - Përhapës mesatar pa ngrohje

Stewart's - Përhapës mesatar pa ngrohje

Çmimi i rregullt £12.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £12.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:104938

Përhapësi i pa ngrohur i Stewart Medium siguron mjedisin ideal për rritjen e fidanëve dhe prerjeve. Është e kontrolluar nga lagështia dhe temperatura e ajrit nëpërmjet paneleve të rregullueshme të ventilimit dhe ka një mbulesë të qëndrueshme të pastër. Është rezistent ndaj goditjeve dhe i lehtë me një tabaka bazë me jetëgjatësi në të cilën mund të mbillni drejtpërdrejt ose në tabaka dhe vazo për farat.

Përmasat: 38cm x 24cm x 18cm
Shikoni detajet e plota