Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

AquaKing

AquaKing - shishe me spërkatje (1 litër)

AquaKing - shishe me spërkatje (1 litër)

Çmimi i rregullt £2.50 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £2.50 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:W 092

Një shishe me sprucim është një shishe që mund të derdhë, spërkasë ose mjegullojë lëngje. Një përdorim i zakonshëm për shishet me spërkatje është shpërndarja e pastruesve të ftohtë, kozmetikës dhe specialiteteve kimike. Një tjetër përdorim i gjerë i shisheve me sprej është përzierja e koncentrateve të tilla si vaji i pishës me ujë.
Shikoni detajet e plota