Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Advanced Nutrients

Ushqyes të avancuar - Sensi - Coco: Grow (A&B Set)

Ushqyes të avancuar - Sensi - Coco: Grow (A&B Set)

Çmimi i rregullt £24.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £24.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:83556

Arritni kushte optimale për rritje të qëndrueshme dhe të fuqishme me pH Perfect ® Sensi Coco Grow. Ky lëndë ushqyese bazë me dy pjesë eliminon mangësitë misterioze të mikronutrientëve duke u dhënë bimëve tuaja forma të shumta të hekurit të keluar, duke e bërë atë zgjidhjen më miqësore me kokoolin në treg. Shtoni kalcium dhe magnez të disponueshëm në përzierje dhe bimët tuaja përfitojnë nga një menu e gjerë përbërësish kritikë që u nevojiten për të lulëzuar në Coco.

  • Raportet optimale të kalciumit, magnezit dhe hekurit ndihmojnë në parandalimin e bllokimit të lëndëve ushqyese
  • pH Perfect® Teknologjia mban pH në pikën e saj të ëmbël për thithjen maksimale të lëndëve ushqyese
  • Sasi ideale të lëndëve ushqyese mikro, makro dhe dytësore hapin një fazë të bollshme të rritjes.


pH Perfect® Sensi Coco Grow është projektuar posaçërisht për përdorim me mjedise të ndryshme të rritjes hidroponike dhe të gjitha sistemet e vazhdueshme të rritjes së ushqimit të lëngshëm, si p.sh. aeroponikë, ujitje me pika dhe emetues, NFT, përmbytje dhe kullim, dhe kulturë me ujë të thellë.

SHËNIM: Në Advanced Nutrients, ne nuk përdorim paclobutrazol, daminozide ose ndonjë rregullator tjetër të ndaluar të rritjes së bimëve në produktet tona.

Shikoni detajet e plota