Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Swan Morton

Swann Morton - Bisturi

Swann Morton - Bisturi

Çmimi i rregullt £1.50 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £1.50 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:Swann-Morton Disposable Scalpels

Një bisturi, lancet ose bistury është një instrument me teh të vogël dhe jashtëzakonisht të mprehtë që përdoret për kirurgji, diseksion anatomik, pediatri dhe arte e zanate të ndryshme (ose quhet thikë hobi ose thikë X-acto). Bisturitë mund të jenë të disponueshme ose të ripërdorshme për një përdorim.
Shikoni detajet e plota