Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Black Flag Horticulture

Tepsi për tenxhere

Tepsi për tenxhere

Çmimi i rregullt £2.10 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £2.10 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:01-010-910

Këto disqe sigurojnë që i gjithë uji që mbetet i tepërt pas ujitjes, të ruhet në mënyrë që bima juaj të ketë gjithmonë një rezervë. Në këtë mënyrë, ju mund të shijoni lulet dhe bimët më të bukura për një kohë të gjatë dhe t'i ndihmoni ato të rriten. Është gjithashtu praktike: disku mbron tavolinën dhe dyshemenë tuaj nga njollat ​​e shëmtuara të ujit.
Shikoni detajet e plota