Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Rapid Air Movement

RAM - Combi-Duct: Lightproof Ducting

RAM - Combi-Duct: Lightproof Ducting

Çmimi i rregullt £11.50 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £11.50 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:08-360-255

Kanali fleksibël i papërshkueshëm nga drita nga RAM-i është një konstruksion me shumë petëzuar me katër shtresa me një spirale teli çeliku me elasticitet të lartë të mbyllur, i cili siguron forcë dhe qëndrueshmëri. Pjesa e jashtme e PVC-së e zezë është e sigurt për bimët dhe është një pengesë e fortë avulli/drite e cila siguron izolim shtesë të ajrit mbi një kanal standard aliazhi duke mbetur shumë fleksibël.
Për shkak të strukturës me katër shtresa, ky kanal mban formën e tij me një zbrazëti të qetë kur zgjatet plotësisht, duke ofruar rënie të ulët të presionit, pa bllokim të grimcave dhe pak zhurmë kur përdoret.
Është i disponueshëm në gjatësi 5m dhe 10m dhe është testuar për rezistencë ndaj zjarrit.
Shikoni detajet e plota