Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Rapid Air Movement

RAM - Ventilator me piedestal 400 mm (16") Baza e fortë - 3 shpejtësi

RAM - Ventilator me piedestal 400 mm (16") Baza e fortë - 3 shpejtësi

Çmimi i rregullt £35.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £35.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:08-355-325

Ky ventilator oscilues i piedestalit RAM është i besueshëm dhe i qetë. Baza e këtij ventilatori siguron një mbështetje të fortë dhe të qëndrueshme.

Ka një kokë të rregullueshme 400 mm (16”) me një skarë rrjetë të sigurt për gishtat. Ka cilësime me tre shpejtësi dhe lartësia e ventilatorit mund të rregullohet lehtësisht.

Shikoni detajet e plota