Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Rapid Air Movement

RAM - Ventilator muri 400 mm (16") - 3 shpejtësi

RAM - Ventilator muri 400 mm (16") - 3 shpejtësi

Çmimi i rregullt £29.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £29.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:08-355-295

Një ventilator lëkundës 40 W që mund të montohet në muret e një dhome rritjeje.

Ai përmban një teh 16" dhe 3 cilësime shpejtësie.
Shikoni detajet e plota