Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Black Flag Horticulture

Spërkatës me ngjeshje me pompë

Spërkatës me ngjeshje me pompë

Çmimi i rregullt £6.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £6.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:1037

Spritz mbillet në mënyrë efikase me këtë spërkatës. Thjesht shtypni shishen duke përdorur kapakun e përshtatshëm të pompës dhe spërkatni!

Doreza përmban një shkas ndezës/fikës për të lejuar një rrjedhë të vazhdueshme të lëndëve ushqyese dhe ujit. Një hundë e rregullueshme u lejon kultivuesve të zgjedhin midis një mjegull të imët ose një spërkatjeje më të drejtpërdrejtë.
Shikoni detajet e plota