Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Black Flag Horticulture

Vazo bimore plastike

Vazo bimore plastike

Çmimi i rregullt £1.60 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £1.60 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:

Tenxheret plastike janë të qëndrueshme dhe janë një opsion me kosto më efektive për t'u përdorur gjatë mbjelljes së bimëve . Vazot e mëdha plastike të bimëve janë të shkëlqyera për krijimin e dizajnit të spikatur të kopshtit me bimë më të mëdha, ndërkohë që ju ofrojnë ende fleksibilitetin për t'i riorganizuar ato.
Shikoni detajet e plota