Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Plant!T

BIMËR!T - Perlit 10L (Qas)

BIMËR!T - Perlit 10L (Qas)

Çmimi i rregullt £12.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £12.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:11105505

Perliti është një produkt i shkëlqyer për të përmirësuar ajrimin dhe kullimin e tokës tuaj.

PLANT!T Perliti është një mjedis rritjeje steril neutral me pH natyral që rrjedh nga shkëmbinjtë vullkanikë. Kur përdorni perlitin PLANT!T ju mund të arrini mbirje më të shpejtë dhe goditje të prerjeve për shkak të raportit më të lartë ajri ndaj ujit. Ju mund të përdorni perlitin PLANT!T për të ndihmuar në copëtimin e dherave të rënda. Thjesht përzieni me tokën e vazos dhe do ta mbajë tokën të lirshme dhe të lehtë.
Shikoni detajet e plota