Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Plant Chemist

Kimisti i bimëve - Kontrolli i insekteve

Kimisti i bimëve - Kontrolli i insekteve

Çmimi i rregullt £14.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £14.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:HH36445

Plant Chemist Insect Control është një produkt pa pesticide për përdorim në lule, fruta, perime, barishte dhe bimë zbukuruese, si jashtë ashtu edhe të fshehta. Plant Chemist kontrollon një gamë të gjerë insektesh, duke përfshirë marimangat e merimangës, thrips, aphids, mealybug, luspa, psilid dhe më shumë. Përbërja e tij organike siguron bimë të shëndetshme, të gjelbra dhe të pastra, të ndjekura nga rritja dhe lulëzimi i optimizuar.

E disponueshme si në koncentrat ashtu edhe në formë të gatshme për përdorim.

  • Puna sipas mënyrës fizike të veprimit
  • Përmban një përzierje të surfaktantëve që ndalojnë dëmtuesit të lëvizin dhe të jenë në gjendje të ushqehen
  • Ndihmon për të kontrolluar, me përdorim të rregullt, mykun pluhur, duke larë fizikisht gjethet për të hequr sporet aktive të mykut
  • Promovon fruta, perime të bollshme dhe lule të gjalla
  • Nuk kërkohet asnjë interval korrjeje, që do të thotë se produkti mund të përdoret brenda disa orësh pas aplikimit
  • Kontrolli i insekteve me rreze profesionale


Shikoni detajet e plota