Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Ona

Ona - Spraj (250 ml)

Ona - Spraj (250 ml)

Çmimi i rregullt £7.90 GBP
Çmimi i rregullt £9.99 GBP Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £7.90 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:100535

Spray ONA – Përdoreni kudo – Neutralizoni erërat

ONA Spray është një shishe sprej e ngarkuar me neutralizues të erës ONA. Nëse keni duhanpirës në familjen tuaj, keni kafshë shtëpiake që shkojnë kudo në shtëpinë tuaj, keni një zonë të pakëndshme mbeturinash ose dëshironi që ajri në shtëpinë ose zyrën tuaj të ketë erë të freskët dhe të pastër, atëherë përdorni spray ONA për të neutralizuar në mënyrë efektive aromat!

Vjen në një shishe të përshtatshme 250 ml (8 oz) dhe është gjithçka që do t'ju nevojitet për të trajtuar problemet tuaja me aromën e shtëpisë. Është një neutralizues i vërtetë i aromave, ndryshe nga disa marka që thjesht aromatizojnë ajrin. Kimia e avancuar, e zhvilluar gjatë disa viteve, kërkon dhe shkatërron çdo molekulë me erë të keqe që është në ajër duke i bërë ato të pavlefshme dhe inerte. Heqja e përhershme e aromave të padëshiruara nga ajri.

Molekulat me erë të pavlefshme dhe inerte

Pasi të përdoret spray ONA, grimcat ONA shpërndahen në ajër dhe kur bien në kontakt me molekulat me erë, ato i bëjnë ato të pavlefshme dhe inerte. Duke hequr erën e padëshiruar nga ajri dhe duke lënë pas një aromë të freskët. Për më shumë informacion, lexoni rreth shkenca e ONA.
ONA është një produkt miqësor ndaj mjedisit, jo toksik dhe me bazë vaji esencial.

Spray Scents ONA

Disponohet në Fresh Linen, PRO , Apple Crumble, Tropikët, Fruta Fusion dhe Aroma e limonit .

Përmasat

Spray ONA disponohet në 250 ml.

Pesha

0,28 kg

Udhëzime për përdorim

Thjesht hiqni kapakun e ONA Spray dhe shtyni poshtë grykën me atë të drejtuar drejt zonës me erë për heqjen e menjëhershme të erës.

Shikoni detajet e plota