Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

O.C.D

OCD - DEO Max Gels - 1L

OCD - DEO Max Gels - 1L

Çmimi i rregullt £15.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £15.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:1374

Zhduk aromat e forta - përdorni OCD DEO-MAX. Është testuar shkencërisht për të hequr aromat e padëshiruara.

Zhduk aromat e forta gjatë kontaktit nëpërmjet dekompozimit kimik. Ai zbërthen molekulat që shkaktojnë erëra të forta.

Ju merrni një zgjedhje prej 5 aromash (origjinale, limon, liri të freskët, çamçakëz dhe portokall).


  • Largon aromat (dekompozimi kimik)
  • Maska erërat
  • 5 aroma (origjinale, limon, lino të freskët, çamçakëz, portokall)
  • E bërë me vajra esencialë
  • Vetitë anti-bakteriale dhe anti-mykotike
  • I sigurt dhe eko-miqësor

Si të përdorni

Shkundni vaskën, hiqni kapakun dhe vendoseni kudo në dhomën tuaj të rritjes.


Për aromat e vazhdueshme:

  • Hiqni një filxhan ose dy nga xhel dhe vendoseni në një enë ose një tabaka të vogël.
  • Vendosini tabakatë në zonën ku ka aroma dhe lërini aty derisa xheli të zhduket.
  • Rimbushni tabaka për sa kohë që erërat janë të përhapura.


Udhëzues sigurie

Nëse xheli bie në kontakt me sytë, shpëlajeni me ujë. Nëse gëlltitet, mos shkaktoni të vjella dhe konsultohuni me mjekun tuaj. Mbajeni larg fëmijëve.

Shikoni detajet e plota