Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

O.C.D

OCD - DEO Max Aerosol - 750ml

OCD - DEO Max Aerosol - 750ml

Çmimi i rregullt £8.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £8.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:OCDS-BG

Edicioni i fundit i gamës së shkëlqyer të OCD, ne paraqesim aerosolët e gjatë, të fuqishëm dhe të fuqishëm OCD. Në brendësi ka 750 ml DEO MAX me aromë neutralizuese me presion të lartë, gati për të larguar aromat e padëshiruara dhe për të lënë aromën e ëmbël dhe të këndshme të limonit, portokallit, lirit të freskët dhe çamçakëzit. Por shikoni atë paketim mat, brenda dhe jashtë ne i bëjmë gjërat siç duhet në OCD, kështu që ju mund të na besoni ne për t'u siguruar që vendet tuaja të kenë erë të mrekullueshme gjatë gjithë kohës, çdo herë!

Aerosolet OCD janë një shtesë krejt e re në gamën tonë të produkteve, duke shfaqur të njëjtin DEO MAX me aroma me presion të lartë, ata janë gati për të larguar aromat e padëshiruara.

Me 750 ml aerosol, mund ta përdorni në të gjithë shtëpinë, ose vetëm në një vend si në tualet apo kuzhinë. Sido që të jetë, është e garantuar të lërë zonën tuaj të dëshiruar me erë të mrekullueshme! Me aroma të shkëlqyera si limoni, portokalli, liri i freskët dhe çamçakëz.

E disponueshme vetëm në një kanaçe aerosoli 750 ml.

Shikoni detajet e plota