Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Black Flag Horticulture

Filtrat e ajrit në mal

Filtrat e ajrit në mal

Çmimi i rregullt £98.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £98.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:MA0416G

Filtrat MountainAir janë një gamë filtrash që janë krijuar për të dhënë cilësi dhe performancë maksimale si dhe qëndrueshmëri. Asnjë filtër tjetër nuk ka qenë në gjendje të zgjasë më shumë se 3 vjet përdorim të vazhdueshëm, kështu që mund të jeni të sigurt se do t'ju japë kontroll afatgjatë të erës. Funksionaliteti i tij i thjeshtë përmban dizajne komplekse të brendshme duke përdorur materialet më unike. Filtrat MountainAir kërkojnë pak mirëmbajtje dhe reduktojnë ndjeshëm nivelet e zhurmës duke siguruar një cikël rritjeje efikase dhe efikase. Ato ofrojnë gjithashtu rrjedhje më të mirë të ajrit kur krahasohen me filtrat normalë, për shkak të densitetit shumë të ulët, por megjithatë të forcës mekanike të lartë të karbonit 'aktiv' të përdorur, i cili nga ana tjetër jep rezultate më të mira dhe qetësi shpirtërore. Filtrat MountainAir janë jashtëzakonisht ekonomikë - sa më i madh të jetë madhësia, aq më ekonomik funksionon - duke ju dhënë një kursim të madh dhe më shumë vlerë për paratë.
Shikoni detajet e plota