Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Mills

Mills - Ultimate PK (Përforcues i vonë i luleve)

Mills - Ultimate PK (Përforcues i vonë i luleve)

Çmimi i rregullt £190.98 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £190.98 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:104463

Mills Nutrients Ultimate PK

Të marrë një E MADHE Përfundoni me Mills Ultimate PK - një stimulues fosfit i provuar dhe i testuar.

Ajo piqen fruta , rrit lulëzimin tuaj & ngurtëson bimët në të fundit 2-4 javë lulëzim.

Ajo gjithashtu përmirëson shëndetin e rrënjëve - bën një gjë të mrekullueshme pastrues i rrënjëve dhe rrit rrjedhjen e oksigjenit në rrënjë.

Përdoreni atë për të marrë një lulëzim më të madh me një shije dhe aromë më të fortë .

 • Rritet madhësia dhe pesha
 • Ngurtësohet qelizë strukturën
 • Përmirëson shëndetin e rrënjëve
 • Përmirësohet shije dhe arome
 • Pastron zonën e rrënjës
 • Super i tretshëm

Përbërja

 • Fosfat (P2O5): 7,4 %
 • Kalium (K2O): 6,6 %
 • Bor (B): 0,0100 %
 • Bakër (Cu): 0,0210 %
 • Hekur (Fe): 0,0480 %
 • Mangani (Mn): 0,0160 %
 • Molibden (Mo): 0,0010 %
 • Zink (Zn): 0,0080 %

Si të përdorni

Mos e përdorni me asnjë shtesë tjetër PK. Mbajeni në temperaturën e dhomës. Mos e lini të ngrijë.

Tabela e furnizimit me lëndë ushqyese të Mills (ml/10L)
Shikoni detajet e plota