Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Mills

Mills - Start R

Mills - Start R

Çmimi i rregullt £153.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £153.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:104420

Mills Nutrients Start-R

Promovoni rrënjosjen gjatë shumimi, perimet dhe lulëzimi i hershëm me Mills Start-R.

Është një bio-stimulues kompleks me 2 forma të azotit - vetëm çfarë u nevojitet bimëve për formimin e rrënjëve.

Është gjithashtu e mbushur me acide humike, fluvic, L-aminoacide & rritja e rrënjëve bio-stimulues. Të gjitha këto vijnë nga të pasura me auksinë dhe të pasura me citokininë leshterik irlandez .

Përdoreni atë së bashku me Mills Nutrient Basis A&B për të rritur formimin e rrënjëve. Mos harroni, rrënjët më të mëdha mund të mbështesin fruta më të mëdha!

  • Udhëtoni Formimi i shpejtë dhe i fortë i rrënjëve
  • Nxit rritjen e bimëve & vitalitet
  • Përmirësimi i strukturës së medias
  • Ndihmon marrjen e lëndëve ushqyese
  • Shpejtoni rikuperimi nga transplanti shoku

Përbërja

  • Azot (N): 5.2% w/w
  • Nitrat Azot (NO3-N): 2.6% w/w
  • Azoti i amonit (NH4-N): 2.6% w/w

Si të përdorni

Përdorni Mills Start-R gjatë shumimit, rritjes vegjetative dhe lulëzimit të hershëm.

Tabela e furnizimit me lëndë ushqyese të Mills (ml/10L)
Shikoni detajet e plota