Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Mills

Mullinj - C4

Mullinj - C4

Çmimi i rregullt £194.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £194.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:104415

Mills Nutrients C4 Solution Organo Mineral

Promovoni prodhimin natyral të vajit dhe sheqerit me pleh organik mineral C4.

Është një përzierje komplekse e stimulues, minerale dhe karbohidrate .

Prisni të merrni një lulëzim shpërthyes. Frutat dhe lulet do të jenë më i dendur, më i fortë dhe më i rëndë .

 • Stimulon prodhimin e vajrave esenciale dhe sheqernave
 • Përmirëson vitaliteti
 • Nxit rritjen e bimëve

Përbërja

 • Fosfat (P2O5): 4,1% w/w
 • Kaliumi (K2O): 2.7% w/w
 • Magnezi (MgO): 0.7% w/w
 • Squfuri (SO3): 1.4% w/w
 • Bor (B): 0,0045% w/w
 • Bakër (Cu): 0.0025% w/w
 • Mangani (Mn): 0.0200% w/w
 • Molibden (Mo): 0.0006% w/w
 • Zink (Zn): 0.0100% w/w

Si të përdorni

Tabela e furnizimit me lëndë ushqyese të Mills (ml/10L)
Shikoni detajet e plota