Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Mills

Mullinj - Baza A dhe B (Set)

Mullinj - Baza A dhe B (Set)

Çmimi i rregullt £64.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £64.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:104410

E bërë nga përbërës të cilësisë së lartë me fokus në disponueshmërinë biologjike, Mills Basis A&B ka të gjithë makro dhe mikronutrientët që u nevojiten bimëve tuaja, të formuluara me kujdes për të siguruar ushqimin e duhur si në fazën vegjetative ashtu edhe në fazën e lulëzimit.

Me gjithçka në përmasat e duhura, kjo e bën më të lehtë për kultivuesit e të gjitha niveleve të aftësive. Kultivuesit fillestarë thjesht mund të përdorin sipas udhëzimeve, të sigurt se bimët e tyre po marrin një dietë të rrumbullakosur mirë; Kultivuesit e avancuar mund të kursejnë kohë të çmuar duke mos pasur nevojë të identifikojnë dhe adresojnë mangësitë specifike të lëndëve ushqyese një nga një. E testuar tërësisht në tokë, koko dhe hidro, Basis A&B është një bazë solide për rritjen e bimëve tuaja.

Shikoni detajet e plota