Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Growcentia

Mamuthi - Mamuthi P

Mamuthi - Mamuthi P

Çmimi i rregullt £119.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £119.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:11107296

Mammoth P është produkti që ju nevojitet për të maksimizuar qarkullimin e fosforit. Rritja e ciklit tuaj të fosforit mund të rrisë rritjen dhe rendimentin! Plus, ne sigurojmë që çdo produkt Mammoth të sjellë përfitime të mëdha.

MAMMOTH P është projektuar posaçërisht për të rritur disponueshmërinë e fosforit gjatë fazës së lulëzimit dhe duhet të përdoret si një shtesë e programit tuaj të rregullt të fekondimit. Aplikimi gjatë fazës së klonimit dhe vegjetacionit do të rrisë efektivitetin. Mammoth P ka një formulim pothuajse neutral të pH dhe funksionon i pastër në çdo sistem.

Shikoni detajet e plota