Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Luxx Lighting

Luxx - çarçaf i zi/bardhë (prerje paraprake)

Luxx - çarçaf i zi/bardhë (prerje paraprake)

Çmimi i rregullt £18.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £18.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:

Prezantimi i çarçafëve të zi/bardhë Luxx: Një zgjedhje e zgjuar dhe e përshtatshme për buxhetin për të përmirësuar dhomën tuaj të rritjes

Shtresa Luxx Black/White Sheeting ofron një zgjidhje ekonomike dhe të gjithanshme për rreshtimin e mureve të dhomës tuaj të rritjes. Ky çarçaf me dy anë jo vetëm që optimizon mjedisin tuaj të rritjes, por gjithashtu shton një prekje praktike në konfigurimin tuaj të kopshtarisë.

Shikoni detajet e plota