Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Lumii

Lumii - Arpion me litar - Pako me 2

Lumii - Arpion me litar - Pako me 2

Çmimi i rregullt £6.50 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £6.50 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:1143434

Kapakët e litarit LUMii tërhiqen fort dhe mbyllen në vend. Ato janë vërtet të qëndrueshme. Ratchet me litar LUMii janë të forta dhe nuk do t'ju zhgënjejnë ndërkohë që janë gjithashtu rezistente ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit. Çdo Ratchet e litarit LUMii ka dy kapëse karabineri me lirim të shpejtë për lehtësinë e përdorimit dhe 2,4 metra litar polipropileni të gërshetuar të fortë.

Ofrohet si një paketë prej 2
Shikoni detajet e plota