Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Lumii

LuMii Zi - Komplet Elektronik

LuMii Zi - Komplet Elektronik

Çmimi i rregullt £64.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £64.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:03-101-505

Vështrim i përgjithshëm

Kompleti dixhital LUMii Black 600W është një version i optimizuar i gamës i lançuar në vitin 2017. Kompleti dixhital mund të zbehet në një 250W ose 400W të ulët për të ofruar mbështetje më të madhe për të korrat tuaja gjatë fazës së lulëzimit të vonë. Fuqia mund të rritet në një maksimum prej 660 W.

Informacion i pergjithshem

Kompleti përfshin një çakëll dixhital të zi LUMii, një llambë LUMii të zezë 600W HPS (Natriumi me Presion të Lartë) dhe reflektor i peshës së lehtë.

Përfitimet

  • Prodhimi i dritës mund të rregullohet midis 250W dhe 660W
  • 1 vit Garanci elektrike
  • Ballast mund të përdoret me çdo reflektor të pajisur me një prizë IEC
  • E përballueshme, por e besueshme

Specifikimet teknike

Llamba e përfshirë ka një dalje prej 88000 lumens dhe një jetëgjatësi prej 20000 orësh duke e bërë këtë një zgjidhje ndriçimi me kosto efektive.


Shikoni detajet e plota