Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Lumii

Lumii - E zezë - llambë 600w

Lumii - E zezë - llambë 600w

Çmimi i rregullt £18.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £18.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:03-115-510

Llampa LUMii BLACK është një llambë me spektër të dyfishtë 600 W me natrium me presion të lartë (HPS) me një montim E40. E përkryer për stimulimin e lulëzimit të zgjeruar, ofron 18,000 orë jetëgjatësi dhe 90,000 Lumens.

Për rezultate më të mira, ne rekomandojmë përdorimin e tyre me një çakëll LUMii BLACK.
Shikoni detajet e plota