Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Lighthouse

LightHouse - Derë me zinxhir - 2m x 40mm

LightHouse - Derë me zinxhir - 2m x 40mm

Çmimi i rregullt £10.31 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £10.31 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:14-675-005

Një sistem zinxhiri i zhveshjes dhe ngjitjes që lejon akses të lehtë dhe kontroll të dritës për çdo mbyllje. Përmban një zinxhir me cilësi të lartë dhe instalim të lehtë që krijon pika aksesi të lehtë në çdo mbyllje duke përdorur fletë plastike.
Shikoni detajet e plota