Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyese intensive - Nxitje e ngarkesës së gjerë

Ushqyese intensive - Nxitje e ngarkesës së gjerë

Çmimi i rregullt £40.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £40.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:IN-WDL1

NXITES I METABOLIZMIT BIMOR

Nxitja intensive e lëndëve ushqyese përshpejton metabolizmin e bimëve frutore dhe forcon sistemin imunitar.

Formula unike përforcon bimët tuaja, duke ofruar një mbrojtje shtesë kundër efekteve negative të streseve mjedisore nën të cilat mund të jetë bima juaj.

Duke përmbajtur një përzierje të fuqishme të bio-stimulantëve të nxjerrë nga bimët, Wideload përshpejton zhvillimin e bimëve që çon në përfundim më të shpejtë dhe rendimente dhe cilësi vazhdimisht më të larta.

I përshtatshëm për përdorim me të gjitha mediumet dhe nënshtresat e rritjes.

UDHËZIMET PËR PËRDORIM: 1-2 ml për litër. Përdoret gjatë gjithë periudhës së lulëzimit, doza e parë 5 ditë nga fillimi i ciklit të lulëzimit.

Përmban komponime komplekse që gjenden në natyrë.

Shikoni detajet e plota