Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyese intensive - PK Phite

Ushqyese intensive - PK Phite

Çmimi i rregullt £15.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £15.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:IN-PKP1

NJË ADITIV I FUQYSHËM I LUULËS SË FOSPITIT

PK-PHITE është i vetmi aditiv PK i formuluar duke përdorur Fosfit, duke e lejuar atë të absorbohet më lehtë dhe të lëvizë brenda bimës.

Lënda jonë ushqyese e specializuar bimore kombinon vetitë e fuqishme të oksidit të kaliumit dhe fosfitit për të shërbyer si një aditiv i fuqishëm lulëzimi. Së bashku, këta elementë inkurajojnë në mënyrë sinergjike rritje dhe fruta të jashtëzakonshme, duke rezultuar në lulëzime më të mëdha, më të gjalla dhe rendimente me cilësi më të lartë, ndërkohë që rrisin elasticitetin e bimës ndaj faktorëve stresues mjedisorë.

Intense Nutrient PK Phite gjithashtu ka veti anti-mykotike që ndihmon në mbrojtjen kundër mykut pluhur, kërpudhave me njolla gjethesh dhe botritit.


UDHËZIMET PËR PËRDORIM: 1-2 ml për litër. Përdoret nga fundi i javës së tretë në periudhën e lulëzimit,

Shikoni detajet e plota