Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyese intensive - Roots Ultra

Ushqyese intensive - Roots Ultra

Çmimi i rregullt £34.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £34.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:IN-ROU250

Pjesë e SERISË PRO INTENSE NUTRIENTS

Roots Ultra është një stimulues i specializuar i rrënjëve premium që nxit rritjen dhe zhvillimin e fuqishëm të rrënjëve. Përmban një përzierje përbërësish premium, duke përfshirë bakteret dhe kërpudhat e dobishme, që punojnë në mënyrë sinergjike për të përmirësuar funksionin e rrënjëve dhe për të rritur thithjen e lëndëve ushqyese.

Rrënjët e shëndetshme janë baza për bimë të shëndetshme dhe Roots Ultra është formuluar posaçërisht për rezultate të jashtëzakonshme çdo
kohë, duke vendosur standardin për rritjen shpërthyese të rrënjëve.

UDHËZIME PËR PËRDORIM : 0.3ml/l - 0.5ml/l

Shikoni detajet e plota