Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyese Intense - Fondacion

Ushqyese Intense - Fondacion

Çmimi i rregullt £34.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £34.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:IN-FND1

Promovimi i zhvillimit të rrënjëve shpërthyese

Fondacioni stimulon rritjen e mikroorganizmave të dobishëm brenda mjedisit tuaj të rritjes, duke e bërë bimën tuaj më pak të ndjeshme ndaj patogjenëve të lindur nga rrënjët. Pasja e një sistemi rrënjor të shëndetshëm dhe me rritje të shpejtë i lejon bimës suaj të marrë sasinë maksimale të ushqimit, gjë që do të rezultojë në rritjen e bimëve tuaja shumë më energjike.

Ky produkt mund të përdoret në lidhje me një regjim ushqimor organik.

DOZIMI: 5ML PËR 1L UJË Aplikimi: I përshtatshëm për të gjitha llojet e platformave të rritjes.

UDHËZIME PËR PËRDORIM: Shtoni Stimulantin e Rrënjes së Fondacionit në solucionin tuaj në dozën e deklaruar që nga fillimi i jetës së bimës. Për zhvillimin optimal të rrënjëve, vazhdoni të shtoni Stimuluesin e Rrënjëve të Fondacionit në tretësirën tuaj ushqyese deri në fund të javës së dytë të ciklit të lulëzimit të bimës.

Shikoni detajet e plota