Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyes intensive - Poshtë 'n' Dirty

Ushqyes intensive - Poshtë 'n' Dirty

Çmimi i rregullt £17.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £17.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:IN-DND1

ULET PH DHE PARANDALON DEPOZITAT MINERALE

Down N' Dirty është një pastrues tubash me performancë të lartë i cili jo vetëm parandalon grumbullimin e depozitave minerale brenda rezervuarëve, tubacioneve dhe pompave, por gjithashtu mund të ulë pH-në e solucionit tuaj ushqyes.

Formula jonë unike gjithashtu heq bllokimet e zhulit bakterial dhe algave si dhe parandalon grumbullimin e kripës dhe rritjen e kërpudhave në sistemet tuaja hidroponike.

Përdoreni si masë parandaluese për të siguruar funksionalitet optimal gjatë gjithë ciklit.

Për rezultatet më të mira, përdorni në përputhje me oraret tona të rritjes.

Udhëzime për përdorim: Për rregullimin e pH, shtoni një sasi të vogël në rezervuar dhe përzieni plotësisht, përsërisni derisa të arrihet pH e dëshiruar.

Për të parandaluar grumbullimin e depozitave minerale, shtoni 1 ml për litër dozë fillestare dhe më pas 0,5 ml për litër dozë mbajtëse.

Përmban: Acid metansulfonik dhe acid citrik.

Shikoni detajet e plota