Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyes intensive - koko (A&B)

Ushqyes intensive - koko (A&B)

Çmimi i rregullt £14.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £14.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:IN-CC1L

FORMULAUAR PËR BIMË TË RRITURA NË COCO COIR

INTENSE COCO është zhvilluar si një lëndë ushqyese premium 2-pjesëshe me bazë minerale të klasës profesionale, e formuluar posaçërisht për bimët e rritura në coco coir. Përbërja e tij unike përmban të gjithë mikro dhe makronutrientët thelbësorë të nevojshëm për të plotësuar vetitë specifike të kokos, duke maksimizuar performancën e bimës në të gjitha fazat e rritjes.

Prisni bimë të shëndetshme dhe rendimente të forta.

UDHËZIME PËR PËRDORIM: Shtoni pjesë të barabarta A dhe B në rezervuar me një dozë maksimale prej 5 ml për litër ujë derisa të arrihet ec-ja e dëshiruar. Shihni orarin e rritjes për më shumë informacion Kontrolloni nivelet e pH të rezervuarit pasi të jenë përzier të gjithë përbërësit. Përzieni tërësisht pjesën A në rezervuar përpara se të shtoni pjesën B, mos i përzieni kurrë pjesën A dhe pjesën B së bashku të paholluar.

Shikoni detajet e plota