Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Intense Nutrients

Ushqyese intensive - Kulmi

Ushqyese intensive - Kulmi

Çmimi i rregullt £34.95 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £34.95 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:0011711

Sillni bimët tuaja në një përfundim shpërthyes.

CLIMAX është një nga produktet më të sofistikuara të përfundimit në treg dhe përdoret për javët e fundit ose dy para korrjes. CLIMAX përmban elementët thelbësorë të nevojshëm për t'i kaluar bimët tuaja në vijën e finishit.

Përbërja unike do të rrisë prodhimin e vajit esencial, do të përmirësojë marrjen e lëndëve ushqyese dhe do t'i detyrojë bimët tuaja të përfundojnë në mënyrë të barabartë dhe sipas planit.

Ndërsa ndihmon në pjekjen e bimës, ajo gjithashtu nxjerr jashtë çdo lëndë ushqyese të tepërt, duke siguruar një nxitje përfundimtare për bimët tuaja përpara kohës së korrjes.

Ushqimi më i mirë i lulëzimit përfundimtar që mund të merrni!


UDHËZIMET PËR PËRDORIM:
Shtoni në rezervuar me 2-4 ml për litër për 5-7 ditë 2 javë para korrjes.
Pas përdorimit të bimëve CLIMAX për 7 ditë.z

Shikoni detajet e plota