Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

House & Garden

House & Garden - Shooting Powder

House & Garden - Shooting Powder

Çmimi i rregullt £9.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £9.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:88362

INFORMACION PËR PRODUKTIN

​Pluhuri për gjuajtje House & Garden është sekreti i çdo kultivuesi të suksesshëm fitues të kupave. Ky zgjerues i sythave me gaz është më i miri absolut në fushën e stimuluesve të lulëzimit. Ai jep rezultate të dukshme dhe funksionon shkëlqyeshëm me të gjitha lëndët ushqyese bazë. Është i paketuar në thasë të dobishëm, është i thjeshtë për t'u përdorur dhe është testuar gjerësisht nga ekipi ynë i kërkimit. Ajo tashmë ka fituar respekt të madh në industrinë e hortikulturës dhe, për më tepër, ka fituar kënaqësinë e plotë të klientëve tanë. Është forma pluhur e top shooter, në thasë të lehtë për t'u përdorur.

Pluhur qitjeje për shtëpi dhe kopsht i detyron bimët tuaja të fillojnë një cikël të ri lulëzimi pasi cikli i rregullt të ndalet, duke rritur ndjeshëm peshën totale të frutave. Rendimenti shtesë pas aplikimit të këtij produkti do të befasojë edhe kultivuesit më të kalitur. Pluhuri i qitjes krijon një shtresë të re mbi frutat ekzistuese! Rritjet e prodhimit deri në 20% mund të arrihen në këtë mënyrë dhe janë shumë të zakonshme.

INFORMACION SHTESE

​Pudër qitjeje dhe top shooter janë produkte shumë të ngjashme. Pluhuri i qitjes është në formë pluhuri dhe Top Shooter është në formë të lëngshme. Përdoruesit duhet të zgjedhin vetëm një, në varësi të preferencave të tyre dhe madhësisë së rezervuarit.

Shikoni detajet e plota