Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

House & Garden

Shtëpia & Kopshti - Bud XL

Shtëpia & Kopshti - Bud XL

Çmimi i rregullt £29.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £29.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:88232

Maksimizimi i prodhimit dhe cilësisë së luleve/frutave është qëllimi kryesor i shumë kultivuesve të brendshëm - Bud-XL nga House & Garden mund të ndihmojë në arritjen e rritjeve të konsiderueshme në të dyja. Duke stimuluar bimën tuaj që të transferojë rezervat e sheqerit në frutat dhe lulet e saj, Bud-XL përmirëson reagimin normal të lulëzimit të bimëve tuaja duke çuar në rritje të konsiderueshme të rendimentit dhe cilësisë. Projektuar për përdorim me pjesën tjetër të gamës House & Garden.

Normat e hollimit të rekomanduara nga prodhuesi janë si më poshtë (për litër ujë): 1 mls gjatë fazës së lulëzimit.

Shikoni detajet e plota