Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Growth Technology

Teknologjia e Rritjes - Nitrozyme

Teknologjia e Rritjes - Nitrozyme

Çmimi i rregullt £9.01 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £9.01 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:90232

Nitrozyme bazohet në një ekstrakt shumë të koncentruar dhe të pastruar të leshterikëve detarë. Është i pasur me komponime që nxisin rritjen dhe ka efekte vërtet të mahnitshme në performancën e të korrave. I importuar nga Kanadaja, Nitrozyme është testuar tërësisht nga organizata me reputacion, në shumë kultura tregtare. Ju lutemi na kërkoni për Përmbledhjen e Rezultateve të Testit Nitrozyme ose klikoni këtu për të shkarkuar informacionin.

Nitrozyme mund të përdoret si një përforcues i rritjes së gjetheve - i mjegulluar nëpër gjethe ose mund të ujitet në zonën e rrënjës.

Një përzierje e avancuar e vitaminave esenciale plotësuese. Ndihmon proceset biologjike në bimë. Përdoreni me çdo lëndë ushqyese në të gjitha fazat e rritjes së bimës.

Shikoni detajet e plota