Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Grow Tools

Mjetet e rritjes - Mbështetja e bimëve Yo-Yo's

Mjetet e rritjes - Mbështetja e bimëve Yo-Yo's

Çmimi i rregullt £5.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £5.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:93256

Pesha e bimëve shpesh mund të bëjë që degët të përkulen dhe të këputen. Mjetet e rritjes Mbështetja e bimëve Yo-Yos u japin bimëve mbështetjen shtesë të nevojshme për korrje të suksesshme! Yo-Yos mund të përdoret gjithashtu për të ndihmuar në trajnimin e bimëve në formën e dëshiruar. Shkëputja e degëve lejon që më shumë dritë të depërtojë në nivelet më të ulëta.

Thjesht lidhni Yo-Yos në kornizën e tendës ose në murin e dhomës së rritjes dhe më pas tërhiqeni grepin dhe kapeni atë rreth kërcellit të bimës që kërkon mbështetje. Tensioni i butë në yo-yo më pas do ta tërheqë kërcellin e bimës. Ndërsa bima rritet, linja Yo-Yo do të tërhiqet, duke ofruar mbështetje gjatë gjithë ciklit të saj jetësor. Është një mjet i shkëlqyeshëm për t'i bërë bimët të hapen për të rritur rendimentet!

TIPARET KRYESORE

  • Tensioni i lehtë i pranverës në yo-yo e tërheq butësisht kërcellin drejt bobinës
  • Mund të përdoret për të hapur bimën në mënyrë që të marrë më shumë dritë
  • Ndihmon në shfrytëzimin maksimal të hapësirës dhe dritës
  • Mbështet me lehtësi lulëzimin e rëndë
  • Vjen si një paketë e dobishme me pesë për të mbështetur degë të shumta
  • Mund të ripërdoret.
Shikoni detajet e plota