Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Grow Tools

Mjetet e rritjes - Përkuljet e bimëve (50 pk)

Mjetet e rritjes - Përkuljet e bimëve (50 pk)

Çmimi i rregullt £9.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £9.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:93254

Përkuljet e bimëve ju mundësojnë të trajnoni gjethet ose kërcellin për të siguruar që një bimë të marrë sa më shumë dritë të jetë e mundur . Ato ofrojnë mbështetje fleksibël të kafazit të shkurtër dhe anësor për kërcellet e kafazit dhe mund të ngjiten në një fazë të hershme të rritjes.
Shikoni detajet e plota