Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Grove Bags

Grove - Çanta Grove - E zezë me dritare

Grove - Çanta Grove - E zezë me dritare

Çmimi i rregullt £1.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £1.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:07283

Çanta Grove - Çanta pa erë me dritare për arrat, rrushin, manaferrat, specat djegës ose çdo materie tjetër natyrore

Kur bëhet fjalë për ruajtjen e arrave, rrushit, manaferrave, specave djegës ose çdo materie tjetër natyrale, Grove Bags ofron një zgjidhje elegante dhe efektive për të ruajtur freskinë dhe fuqinë e produkteve tuaja duke siguruar një zgjidhje ruajtjeje pa erë.

Ruajtja e gabuar mund të çojë në humbje lagështie dhe ulje të cilësisë, duke ndikuar në fundin tuaj. Grove Bags dallohet nga konkurrenca duke përdorur një film unik të njohur si TerpLoc, i cili është krijuar për të mbajtur një nivel optimal lagështie për produkte të ndryshme. Kjo teknologji e patentuar e mban vazhdimisht përmbajtjen në një nivel lagështie midis 58% dhe 62%, ideale për procesin e tharjes. E bën këtë duke lëshuar lagështi të tepërt kur është e nevojshme, pa e tepruar.

Përveç kësaj, Grove Bags kanë veti antimikrobike, duke reduktuar rrezikun e zhvillimit të mykut në artikujt tuaj të ruajtur. Zbulimi i mykut është një përvojë e kushtueshme dhe dëshpëruese që mund të parandalohet me një investim të vogël në Grove Bags.

Përfitimet e Grove Bags shtrihen përtej kontrollit të lagështisë:

 1. Oksidimi i reduktuar: Ashtu si oksidimi shkakton ndryshkjen e metaleve, ai mund të ndikojë negativisht në sendet e çmuara si arrat, rrushi, manaferrat, specat djegës ose çdo lëndë tjetër natyrore. Grove Bags ulin nivelet e oksigjenit, duke ruajtur integritetin dhe cilësinë e produkteve tuaja.

 2. Dizenjuar me porosi për produkte të ndryshme: Çanta Grove janë projektuar posaçërisht për të optimizuar ruajtjen e artikujve të ndryshëm, duke përfshirë arrat, rrushin, manaferrat, specat djegës ose çdo lëndë tjetër natyrore.

 3. Parandalimi i mykut: Ruan nivelet optimale të lagështisë për të parandaluar rritjen e mykut në artikujt e ruajtur.

 4. Ideale për shërim: Krijon një produkt përfundimtar superior me shije dhe aroma të përmirësuara.

 5. Transport i përshtatshëm: E bën transportin e produkteve tuaja pa probleme.

 6. Brava në terpene: Teknologjia e patentuar TerpLoc bllokon terpenet e çmuara.

 7. Mbrojtja UV: Mbron kundër rrezeve të dëmshme UV, duke ruajtur cilësinë e produkteve tuaja.

 8. Kontroll efikas i avullit: Difuzon avujt e padëshiruar, duke eliminuar nevojën për 'gërmim' të shpeshtë të materialeve të ruajtura.

 9. Të qëndrueshme dhe rezistente ndaj shpimit: Çanta Grove janë ndërtuar për t'i bërë ballë ashpërsisë së ruajtjes, duke mbrojtur kundër dëmtimit nga skajet e mprehta ose sende të tjera.

 10. Shikimi i dritareve: Dritaret e përshtatshme për shikim ju lejojnë të inspektoni përmbajtjen pa e hapur çantën.

 11. Jetëgjatësia e zgjatur: Rritni jetëgjatësinë e produkteve tuaja përfundimtare, duke u siguruar që ato të mbeten të freskëta dhe të fuqishme për më gjatë.

Grove Bags ofrojnë një zgjidhje të gjithanshme dhe efektive të ruajtjes që është e përkryer për një gamë të gjerë produktesh, duke përfshirë arrat, rrushin, manaferrat, specat djegës ose çdo lëndë tjetër natyrore. Ruani artikujt tuaj me stil dhe besim, duke ditur që cilësia dhe fuqia e tyre mbrohen në çanta pa erë.

Mund të kombinohet me paketat tona të lagështisë Integra Boost 62% .

Shikoni detajet e plota