Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Grenade Nutrients

Grenade Nutrients - Grenade Black

Grenade Nutrients - Grenade Black

Çmimi i rregullt £40.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £40.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:

Grenade Black është një aditiv i avancuar hibrid i lulëzimit organo-mineral, i formuluar natyrshëm për të maksimizuar të korrat e shëndetshme dhe të rënda.

Një vizion i ri super PK+ dhe forcues , që kombinon përfitimet e mineraleve me cilësi të lartë me aminoacide, fitohormone dhe bashkëfaktorë të tjerë biologjikë.

Grenade Black rrit nivelet e energjisë së bimëve (ATP) dhe përmbajtja e optimizuar e squfurit rrit prodhimin sekondar të metabolitit.

Grenade Black kombinon një produkt ndërtimi me shumicë dhe pjekje në një, të aplikuar me dozë të përqendruar duke ju kursyer kohë dhe para!

Input aktiv, aminoacide, citokinina, giberelinë, polisaharide, betainat, auksinat, proteinat, enzimat, karbohidratet dhe mineralet gjurmë.

Analiza e garantuar
N - 3%
P - 9%
K - 19%
Squfur (S) - 30%
Hekuri (FE) - 1375 mg/kg
Bor (B) - 132 mg/kg

Norma e dozës: 0.2ml-0.4ml javë 5-6-7 të ciklit të lulëzimit .

Ky aditiv është i pajtueshëm me të gjitha regjimet e lëndëve ushqyese, asnjëherë nuk përdorni shumë produkte PK në të njëjtën kohë, nëse jeni duke ndjekur një tabelë të lëndëve ushqyese, ju lutemi shtoni fillimisht këtë produkt dhe më pas mbushni me lëndë ushqyese bazë dhe aditivë të tjerë për të arritur nivelin e dëshiruar të EC.

Trajtoni dhe ruani me përgjegjësi në një vend të freskët dhe të thatë midis 5 - 30 gradë C.

Shikoni detajet e plota