Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Garland

Garland - Tela kopshti 20 m

Garland - Tela kopshti 20 m

Çmimi i rregullt £12.00 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £12.00 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:41724

Teli i kopshtit është një mënyrë e shkëlqyer dhe e nënvlerësuar për t'i bërë bimët tuaja të rriten saktësisht siç dëshironi.

Ky rrotull 20 metrash me tela të galvanizuar nga Garland ka dhjetëra përdorime rreth kopshtit, nga sigurimi i bimëve te kafazet e deri tek drejtimi i rritjes së pemëve dhe bimëve të reja.

20 m (65,5') 3,5 mm Tel kopshti i veshur me plastikë për përdorim në shtëpi dhe kopsht.
Shikoni detajet e plota