Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Ecofective

Ecofective - Kontrolli i defekteve dhe mykut

Ecofective - Kontrolli i defekteve dhe mykut

Çmimi i rregullt £7.99 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £7.99 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:ECF0024

KONTROLLI I BUGËT DHE MYKUT

Pa pesticide – kontrolloni insektet, mykun pluhur dhe siguron ushqim.

  • Kontrolli fizik i afideve, mizës së zezë, marimangave të merimangës së kuqe dhe më shumë
  • Kontrollon mykun pluhur duke larë sporet
  • I siguron bimëve lëndë ushqyese për rritje të shëndetshme
  • I sigurt për t'u përdorur rreth fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake
  • Bletë miqësore
  • Shishe e bërë nga materiale 100% të riciklueshme dhe është e riciklueshme
  • Mbushja e koncentruar 200 ml ju lejon të ripërdorni shishen tuaj më të madhe ekologjike, gati për përdorim, duke ndihmuar në reduktimin e mbetjeve plastike. Thjesht shtoni rimbushjen 200 ml në shishen origjinale të gatshme për përdorim dhe mbusheni me ujë

FËMIJË PAF DHE BLETË SIGURT

ecofective ® Bug and Mydew Control është një zgjidhje pa pesticide për përdorim në lule, fruta, perime, barishte dhe bimë zbukuruese, si jashtë ashtu edhe të fshehta. Kontrollon një gamë të gjerë të llojeve të dëmtuesve, duke përfshirë mizën e bardhë, afidën, marimangën e kuqe të merimangës, miellin, luspat dhe psilinë. Duke punuar sipas mënyrës fizike të veprimit, ky produkt përmban një përzierje surfaktantësh që ndalojnë dëmtuesit të lëvizin dhe të jenë në gjendje të ushqehen. Kjo jo vetëm që i bën ato të sigurta për t'u përdorur rreth fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake, por edhe të sigurta për bletët dhe kafshët e egra gjithashtu. ecofective® Kontrolli i defekteve dhe mykut ndihmon në kontrollin, me përdorim të rregullt, të mykut pluhur duke larë fizikisht gjethet për të hequr sporet aktive të mykut. Formula siguron gjithashtu ushqim me gjethe për të inkurajuar rritjen e shëndetshme të bimëve dhe për të promovuar fruta, perime dhe lule të gjalla. Nuk kërkohet asnjë interval korrjeje, që do të thotë se produkti mund të hahet brenda disa orësh pas aplikimit. I dëshmuar si shumë efektiv, i njëjti formulim përdoret aktualisht nga shumë kultivues profesionistë dhe peizazhistë në MB dhe Evropë. I disponueshëm si një mbushës i koncentruar 1L RTU ose 200ml për të ndihmuar në reduktimin e mbetjeve. Thjesht derdhni rimbushjen prej 200 ml në shishen tuaj të zbrazët 1L, shtoni ujë dhe filloni të kontrolloni përsëri dëmtuesit në kopshtin tuaj.


Shikoni detajet e plota