Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Digital Series

Higrometër Min Max i Serive Dixhitale të Brendshme/Jashtë

Higrometër Min Max i Serive Dixhitale të Brendshme/Jashtë

Çmimi i rregullt £10.55 GBP
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve £10.55 GBP
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

SKU:105049

Monitoroni mjediset e rritjes me termometrin Min Max të Serive Dixhitale për Brendshme/Jashtë.

Ekran i madh me alternim të temperaturës brenda (njësi) dhe jashtë (sensor), lagështi konstante me memorie min/max me prekjen e një butoni.
Shikoni detajet e plota